G-32TQXPEBSS

O mnie

Cześć!

Bardzo mi miło, że tu jesteś!

Mam na imię Natalia, moją największą pasją jest poznawanie świata, odkrywanie nowych miejsc, smaków, przeżywanie tych wszystkich chwil w podróży, tych pięknych jak uczucie wiatru we włosach na plaży, piasku przesypującego się pomiędzy palcami, obserwowanie tych wszystkich cudów, o których wcześniej czytało się tylko w książkach, albo widziało w telewizji… ale doceniam też te gorsze momenty, te które pokazują mi, że powinnam być wdzięczna za to co mam, kiedy uczę się nowych rzeczy, albo jestem wystawiana na próbę.

Mówią, że podróże to jedyne na co wydajemy pieniądze jednocześnie stajemy się bogatsi… Mówią, że świat jest jak książka, a kto nie podróżuje czyta tylko jedną stronę… Mówią, że podroże kształcą…

Ja się podpisuje pod tym! Świat jest za piękny na siedzenie w jednym miejscu, marzę żeby zobaczyć go cały, żeby, żyć, doświadczać i przeżywać życie pełną parą.

Wiele razy słyszałam: „zazdroszczę Ci, że ty się tak nie boisz…” oczywiście, że czasem się boję, że nie wiem co mnie spotka, że nie do końca wiem czy sobie poradze, ale strach to coś co nas ogranicza a wygranie z nim to ogromna satysfakcja.

Podróżuje odkąd skończyłam 18 lat i zaczęłam zarabiać, często znajomi pytają mnie, skąd mam na to wszystko czas i pieniądze… Moja odpowiedź to: kwestia priorytetów, sama pracuje „na etacie”, a wszystkie oszczędności idą na kolejne podróże. Kocham szukać nowych okazji podróżniczych, w wolnych chwilach przeglądam oferty tanich linii lotniczych.

Mam nadzieję, że mój blog pomoże choć jednej osobie w organizacji własnego wyjazdu.

[mailerlite_form form_id=4]

Travelholiku

Zapisz się teraz, aby otrzymywać treści, które uczynią Twoje podróże jeszcze bardziej niezapomnianymi!

We don’t spam! Read our privacy policy for more info.