E-BOOK

Cześć! Napisałam e-booka o tym jak łączyć pracę na pełen etat z podróżami! E-book jest już dostępny, co najważniejsze, przez jakiś czas będzie darmowy, dlatego nie przegap okazji i wejdź do mnie na instagrama aby dowiedzieć się jak go zdobyć!

E-BOOK JAK PODRÓŻOWAĆ DUŻO I TANIO NA ETACIE

Najczęściej powtarzane pytania, które słyszę:

„Znowu na wakacje?!“,” Skąd masz tyle wolnego”, „A pieniążki na to to skąd?!”, „A Ty to pracujesz tak w ogóle?!”. W każdym razie zdziwienie i niedowierzanie..

Znajomi pracujący w innych firmach, nie mogli uwierzyć, że tak samo jak oni, mam te powiedzmy 25 dni urlopu. Znajomi pracujący w tej samej firmie, zastanawiali się czy oby nasze pensje są takie same, albo czy gdzieś sobie dorabiam po godzinach. No i jakim sposobem mogę pojechać w świat kilka razy do roku?

Ten e-book jest swego rodzaju ściągą, mam nadzieję, pomoże nie jednej osobie spełnić kilka marzeń. Podzielę się z Tobą wskazówkami i trikami, stosuje je od dawna, więc gwarantuje, że działają. Może niektóre sposoby wydadzą Ci się brutalne, a niektóre całkiem logiczne. Najważniejsze jednak, że jeśli zastosujesz się chociaż do połowy z tych wskazówek- jestem pewna, że częstotliwość twoich podróży zwiększy się conajmniej o 50%!


Już jest! Przez jakiś czas e-book będzie darmowy, dlatego nie przegap okazji i zapisz się do newslettera żeby jako jedna z pierwszych osób dostać powiadomienie o dostępności! O tym, jak otrzymać ebooka dowiesz się u mnie na instagramie!
[mailerlite_form form_id=4]
Opis:

Ludzie mówią, że jak się raz w roku uda gdzieś pojechać- to będzie dobrze, dwa to już maksimum i luksus, o trzech nawet nie marzą. Osoby posiadające własne firmy- to samo. „Jak będziesz mieć własną firmę to zobaczysz, praca 24/h i żadnych urlopów.

Przez te kilka lat od kiedy regularnie podróżuje, przekonałam się, że ludzie się mylą. Każdy narzeka. Da się podróżować. Podróżuje mając 25 dni urlopu i nie zarabiając kilku zer po przecinku, tak samo podróżowałam mając 21 dni urlopu i zarabiając (kilka lat temu) najniższą krajową, (wtedy to było jakieś 1200 złotych). No i będę podróżować mając własną firmę, pięcioro dzieci czy będąc emerytką. Ja wiem, że jak się chce to można wszystko (i nie jest to kolejne, głupie „kołczingowe” gadanie). A z resztą, pokaże Ci!

Moje doświadczenie, na którym opieram tego e-booka to około 10 lat pracy na etacie w różnych firmach i łączenie tego z podróżami. Myślę, że całkiem dobrze mi to wychodzi. Średnio w roku udaje mi się wyjechać jakieś 10 razy, (taki był rok 2018, 2019 i nieszczęsny 2020 pomimo sytuacji na świecie).

Pracowałam w różnych firmach. Ze sztywnym grafikiem poniedziałek – piątek od 8 – 16, w firmie gdzie pracowało się 7 dni w tygodniu, na dwie zmiany, firmie gdzie były tylko nocki i nienormowane godziny pracy. Firmie gdzie musiałam urlop planować na cały rok do przodu i takiej, gdzie nie wiadomo było co przyniesie jutro i urlop załatwiało się z dnia na dzień. W każdej sytuacji nauczyłam się kombinować tak, żeby móc podróżować jak najwięcej i wyjść na tym jak najlepiej.

Kilka lat pracowałam w turystyce, studia skończyłam też w tym kierunku. Dzięki temu mam doświadczenie też od tej drugiej, technicznej strony. Obserwowałam kiedy pojawiają się najlepsze okazję cenowe i starałam zapamiętać wszystkie „sekrety” branży. Wiem kiedy najlepiej udać się w podróż żeby nie przepłacać, najlepsze okresy na last minute i first minute.

Wiem, że wielu osobą sprawia to duży kłopot. Łączenie podróży z życiem zawodowym nie należy do najłatwiejszych. No, ale jak nie teraz to kiedy? Z tego co obserwuję innych, nigdy nie następuje ten „idealny moment”.

Ten e-book będzie swego rodzaju ściągą, mam nadzieję, pomoże nie jednej osobie spełnić kilka marzeń. Podzielę się z Tobą wskazówkami i trikami, stosuje je od dawna, więc gwarantuje, że działają. Może niektóre sposoby wydadzą Ci się brutalne, a niektóre całkiem logiczne. Najważniejsze jednak, że jeśli zastosujesz się chociaż do połowy z tych wskazówek-jestem pewna, że częstotliwość twoich podróży zwiększy się także o 50%!


Ten e-book jest dla ciebie jeśli:

-Nie wiesz jak połączyć podróże z pracą na etacie

-Wydaje Ci się, że dwa wyjazdy w roku to maksimum, na które możesz sobie pozwolić.

-Nie wiesz skąd brać pieniądze na podróże i jak oszczędzać.

-Potrzebujesz porad jak ograniczyć budżet wyjazdu tak, aby po wyjeździe nie zbankrutować.

-Potrzebujesz porady- jak efektywnie planować urlop, aby było go jak najwięcej.

-Jeśli chcesz się dowiedzieć kiedy są najlepsze ceny.

-Zasady last i first minute.

-Chcesz najzwyczajniej w świecie podróżować jeszcze więcej


Travelholiku

Zapisz się teraz, aby otrzymywać treści, które uczynią Twoje podróże jeszcze bardziej niezapomnianymi!

We don’t spam! Read our privacy policy for more info.